Dla kogo są baseny ogrodowe rozporowe Bestway?

Baseny-ogrodowe-rozporowe-BESTWAY

Wielkimi krokami zbliżają się upalne dni, a z roku na rok średnia temperatura w lecie rośnie. Nie jest żadną tajemnicą, że basen jest doskonałym sposobem nie tylko na schłodzenie się, ale również na świetny relaks i przyjemne spędzanie czasu w towarzystwie znajomych. Jeśli szukasz dla siebie takiego rozwiązania, to baseny ogrodowe rozporowe Bestway są jednym z bardziej popularnych wyborów w tym segmencie produktów.


Basen stelażowy czy rozporowy?

W teorii te dwie konstrukcje nie różnią się od siebie prawie niczym. I jeden i drugi typ basenu jest w stanie dostarczyć mnóstwo rozrywki całej rodzinie i dać odrobinę relaksu w gorące dni. Każdy z nich ma jednak swoje zalety i wady. Baseny stelażowe wymagają sporo miejsca, by je rozstawić, są dość kosztowne i gdy raz go ustawimy, to dość trudno jest zmienić miejsce, w którym stoi, bo cały proces rozkładania i podłączenia pompy jest dość angażujący. Na pewno jego dużym plusem jest możliwość wybrania kształtu, który pasuje do naszego ogrodu. Dzięki temu łatwo wkomponować go nawet gdy nie dysponujemy dużą przestrzenią przy domu.

Basen rozporowy można sklasyfikować jako konstrukcję pośrednią między basenem dmuchanym a stelażowym. Jego dużą zaletą jest prostota w rozkładaniu i składaniu, co daje dużo elastyczności, gdy zajdzie potrzeba na przykład zmiany miejsca, w którym basen stoi. Ogranicza nas na dobrą sprawę tylko równe podłoże i dostęp do odpowiedniej ilości wody. Charakterystycznym jego elementem jest dmuchany kołnierz otaczający u góry, przypominający „oponkę”, a sam basen nabiera formy poprzez napełnianie go wodą. Są to konstrukcje wykonane z lekkich materiałów, a ich cena zaczyna się już od 300 złotych. Jeżeli ma z niego korzystać cała rodzina, to warto zwrócić uwagę na największe rozmiary.

Baseny-ogrodowe-rozporowe-BESTWAY


Dla kogo są baseny ogrodowe rozporowe Bestway?

Jeżeli szukasz basenu, który jest w przystępnej cenie  i nie masz za dużo miejsca w ogrodzie, to zdecydowanie warto wziąć pod uwagę basen rozporowy. Te baseny potrafią służyć latami i cieszyć całą rodzinę w upalne dni i są fantastycznym uzupełnieniem atrakcji, które można znaleźć na działce czy w ogrodzie.