Dlaczego warto postawić na baseny Intex?

basen intex

Intex to rzetelna i godna polecenia marka, która od bardzo wielu lat oferuje swoim klientom wysokiej jakości baseny w bardzo przystępnej cenie. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, dlaczego warto postawić na baseny Intex i jakie są ich największe zalety.

Największe plusy

basen intexNajwiększymi zaletami basenów Intex jest nie tylko wysoka jakość wykonania i konkurencyjne ceny, ale również olbrzymia funkcjonalność. Marka Intex od początku istnienia na rynku stawia na wysoką jakość swoich produktów, dlatego też inwestując w nowoczesne baseny Intex z DobreBaseny.pl mamy 100% pewność, że będą nam sprawnie służyć przez wiele długich lat użytkowania. Oryginalne baseny są w stanie wytrzymać nawet przez 10 lat co jest naprawdę bardzo dobrym wynikiem, zwłaszcza jak weźmie się pod uwagę konkurencyjne rozwiązania. Pamiętać należy oczywiście o tym, aby z basenów korzystać zgodnie z instrukcją i systematycznie je czyścić.

Tajemniczy winyl

Podstawą basenów Intex jest PVC, a dokładniej mówiąc vinyl. Poszycie basenów poddawane jest największemu obciążaniu, dlatego też musi stać na wysokim poziomie. W dzisiejszych czasach praktycznie wszystkie modele basenów Intex wykonane są na zasadzie klejenia i profesjonalnego zgrzewania ze sobą 3 warstw winylu. Intex jako jedna z niewielu firm na rynku dodaje do swoich basenów PVC, aby znacząco zwiększyć grubość. W dużym skrócie to właśnie dzięki grubej warstwie PVC baseny są w stanie wytrzymać nawet 10 lat.