Miejsce do pracy w stylu skandynawskim

skandynawskie biurka dutchhouse

skandynawskie biurka dutchhouse

Styl skandynawski we wnętrzach od kilku lat cieszy się wśród Polaków bardzo dużą popularnością. Charakteryzuje się on prostotą, dużą ilością światła i naturalnymi materiałami. Jak powinno wyglądać miejsce pracy zaprojektowane w tym stylu?

Zasady

Biurka skandynawskie, półki, jasne kolory ścian i dużo przestrzeni to podstawowe elementy. Styl ten dobrze nadaje się do miejsca pracy ze względu na minimalizm, funkcjonalność i prostotę, które sprzyjają skupieniu i organizacji.

Meble

Wszyscy wiemy, że w miejscu pracy podstawą będzie odpowiednio dobrane biurko, fotel oraz półki. Do tego stylu będzie pasowało wiele rodzajów krzeseł. Dobrze będą wyglądały te wykonane z naturalnego drewna, ale sprawdzić mogą się również plastikowe modele w energetycznych kolorach, które dodadzą wnętrzu więcej życia. Jakie będzie idealne biurko skandynawskie dutchhouse.pl? Proste i funkcjonalne i zwykle wykonane z drewna. Sprawdzi się zarówno prosty blat, jak i bardziej „złożony” mebel z szufladami.

Kolory

Podstawowym kolorem stylu skandynawskiego jest biel, ale bardzo popularne są również szarości. Stawiamy na naturalność: beż biurka skandynawskiego wykonanego z brzozy, czy odcień naturalnego lnu. Wiele osób decyduje się też na przełamanie tych kolorów elementami w bardziej zdecydowanych barwach, takich, jak brudny róż, granat czy czerwień.