Baseny gre – radość z kąpieli bez nadmiernych wydatków

baseny gre

Wielu posiadaczy ogrodów przydomowych marzy o basenie, w którym rodzina będzie mogła szukać ochłody w upalne letnie dni. Wydaje się, że jest to marzenie nieosiągalne ze względu na wysokie koszty i kłopotliwe uzyskiwanie zezwoleń budowlanych, potrzebnych do wybudowania basenu stacjonarnego, ale jest doskonałe rozwiązanie, aby tego wszystkiego uniknąć. Są to baseny gre.

Jak zbudowane są baseny gre?

Są to przenośne konstrukcje stalowe, które można w łatwy sposób zainstalować w dowolnym miejscu ogrodu przydomowego. Solidne, wysokie ścianki basenu pokrywa się galwanizowanymi arkuszami blachy, a środek jest wykładany specjalną folią, odporną na działanie promieni UV. Baseny gre od DobreBaseny są wyposażone w wygodne drabinki oraz szczelne porywy, zabezpieczające wodę przed zanieczyszczeniami we wszystkie pory roku. Basen dobrej marki jest równie trwały i bezpieczny, jak stacjonarny obiekt tego typu, ale jest znacznie tańszy zarówno w zakupie, montażu, jak i w użytkowaniu.

Jak można doposażyć basen, aby mieć jeszcze większą przyjemność z jego użytkowania?

Do utrzymania czystości, aby nie narażać się na konsekwencje kontaktu z zanieczyszczoną wodą, baseny gre można wyposażyć w filtry piaskowe oraz wstępne, które zapobiegną niekorzystnym zmianom w długo stojącej wodzie. Dodatkowym wyposażeniem, które przyniesie mnóstwo radości może być solarny prysznic basenowy, a także podgrzewane leżaki SPA, zapewniające komfortowy wypoczynek.