Trzy gadżety na jesień

W okresie jesiennym lub wiosennym bardzo łatwo o przeziębienia i grypy. Dlatego warto zainwestować w gadżety, które sprawią, że uda nam się uniknąć wizyt u lekarza. Co warto kupić?

Koc elektryczny

Taki gadżet będzie prawdziwym zbawieniem, gdy na dworze zrobi się zimno. Koc elektryczny sprawi, że będzie nam ciepło i unikniemy przeziębień! Możemy go dostać w wielu sklepach internetowych. Alternatywą dla niego będzie klasyczny termofor, do którego wlewamy gorącą wodę i cieszymy się przyjemnym grzaniem. Przydatne podczas menstruacji!


Kubek termiczny

Nie ma nic przyjemniejszego, niż możliwość napicia się ciepłej kawy lub herbaty w drodze do pracy. Posiadając swój kubek termiczny będziemy też działać na korzyść dla środowiska, bo nie będziemy zmuszeni kupować szkodliwych papierowych kubków w kawiarniach. Coraz więcej kawiarni pozwala na zakup napojów w naszym własnym kubku, a niektóre nawet oferują zakup wielorazowych pojemników na miejscu! Oszczędzimy też sporo pieniędzy robiąc sobie kawę w domu i zabierając ją ze sobą w kubku termicznym! 

Dozownik do leków

Czasem jednak okazuje się, że nie uda nam się ustrzec przed chorobą i kończymy z przeziębieniem. W takiej sytuacji przyda nam się dozownik do leków, dzięki któremu już nigdy więcej nie zapomnimy o tym, żeby połknąć tabletki zalecone nam przez lekarza. 

Wszystkie wymienione gadżety będą doskonałym pomysłem na prezent! Nasi bliscy z pewnością ucieszą się, kiedy zobaczą nowy koc elektryczny, dzięki któremu uda im się przetrwać jesień bez przeziębienia!