Komfortowa pościel dla dzieci

Dzieci uwielbiają spać w pościeli, która posiada fajny motyw, ulubioną barwę, zabawny nadruk. Dlatego też oferta w tym asortymencie jest bardzo zróżnicowana i każdy może wybrać to, co się spodoba i będzie pasowało na poszewki kołdry i poduszki. Najważniejsza jest wysoka jakość materiału, która wpłynie na komfort spania o każdej porze roku.

Przyjemna bawełna

Wielokrotne pranie nie może zniszczyć pierwotnego wyglądu – dlatego też warto wybierać typy o wysokiej gramaturze tkaniny, które będą mogły bez obawy prane w temperaturze 60 stopni. Pościel dla dzieci na trilli.pl wykonana jest najczęściej z bawełny, która dzięki swojemu naturalnemu pochodzeniu, znakomicie reguluje ciepłotę ciała, co przełoży się na nie wychłodzenie czy też przegrzanie. Maluszek będzie mógł sobie wygodnie spać, a rodzic będzie pewny, że sen nie będzie zakłócony przez źle dobraną pościel. Do wyselekcjonowania są najróżniejsze rozmiary, toteż można swobodnie wybrać oprawę pościelową do łóżeczka ze szczebelkami, jak i większego łóżka dla starszaka.

Szczególny design

W ofercie sklepowej znajdą się rozmaite wzory i kolory. Hitem są warianty posiadające wizerunek ulubionych postaci z bajek, zwierzaków, ale nie brakuje także tych bardziej jednolitych i stonowanych wariantów, np. w gwiazdki, drobne kropki, baloniki, zygzaki. Szczegółami, które wyróżniają dany model jest także rodzaj zapięcia: zatrzaski, zamek, guziki. Wybierając upatrzoną pościel będzie można idealnie zharmonizować ją z resztą wystroju pokoiku dziecięcego, co przełoży się na pogodne kompozycje.