Żywe kwiaty – nie może ich zabraknąć w żadnym mieszkaniu

kwietniki metalowe

Kwiaty są nieodłącznym elementem każdego wystroju. Nie tylko wyglądają pięknie, ale także produkują tlen i oczyszczają powietrze. Stanowią doskonałą ozdobę, która sprawia, że mieszkanie staje się przytulniejsze i cieplejsze. Doskonałym rozwiązaniem jest umieszczenie kwiatów w kwietnikach, które dostępne są w ciekawych wzorach.

Kwietniki metalowe do każdego wnętrza

Nowoczesne wnętrza charakteryzują się minimalizmem i prostotą. Dlatego coraz więcej osób stawia właśnie na taki styl. Nowoczesne aranżacje są jednak dość surowe. Jednak wystarczy w salonie czy gabinecie postawić metalowy kwietnik z żywymi kwiatami i od razu wnętrze staje się przytulne i klimatyczne. Producenci oferują różnego rodzaju kwietniki, które mogą pomieścić dwa, trzy, a nawet i pięć kwiatów. Wszystko zależy od wielkości i wysokości pomieszczenia oraz rodzaju kwiatów. Jedno jest pewne – obok takiego kwietnika nikt nie przejdzie obojętnie.

Metalowy kwietnik do salonu urządzonego w stylu loftowym

W ostatnich latach coraz więcej osób urządza salon w stylu industrialnym. Główną jego cechą jest surowość klimatu oraz minimalizm. Najczęściej w salonie aranżowanym w stylu loftowym na ścianach jest beton lub cegła, a meble wykonane są z drewna i metalu. Z racji surowego klimatu projektanci proponują umieszczenie żywych kwiatów, które doskonale wpasowują się w taki wystrój. Idealnym rozwiązaniem jest ustawienie przynajmniej dwóch kwiatków na metalowym kwietniku w salonie w rogu. Z racji tego, że pomieszczenia loftowe są bardzo często wysokie, to kwietnik może sięgać do sufitu. Dzięki temu można na nim umieścić pnącego kwiatka na samej górze, który będzie sięgać aż do podłogi. Bardzo ciekawą opcją jest zrobienie także metalowej ścianki działowej między salonem a kuchnią. Z takiej ściany można zrobić kwietnik, który przypadnie do gustu każdemu. Znajdź kwietniki metalowe tutaj: https://tutumi.pl/product_advanced_searcher/from_category/359.html